Роздача аптечок та медикаментів у села під Херсоном
Поряд з роздачею павербанків ("Залишайся на зв'язку"), ми щойно створили нову програму в Херсоні, яка зосереджується на роздачі аптечок селянам, що живуть у селах або поблизу них.
Поряд з роздачею павербанків ("Залишайся на зв'язку"), ми щойно створили нову програму в Херсоні, яка зосереджується на роздачі аптечок селянам, що живуть у селах або поблизу них.
Оскільки ситуація на місцях продовжує погіршуватися, а електростанції щодня піддаються бомбардуванням, важливість нашої програми "Залишайтеся на зв'язку", на жаль, постійно зростає. Ми вирішили в терміновому порядку виділити більше коштів на програму "Залишайтеся на зв'язку".
Зустрічатися з нашими партнерами завжди приємно, особливо коли відносини з часом переростають у дружбу. Під час свого нещодавнього візиту в Україну, Шарль Тіне, співзасновник нашої асоціації, мав можливість відвідати об'єкти
У нас чудові партнери. Ініціатива Ірини Оршак та її БФ "Центр волонтерства та допомоги" (vdc.in.ua) торкнулася всіх членів нашої команди. Щоб підкреслити нашу постійну відданість протягом останніх 2 років та подякувати за розвиток
Кілька тижнів тому наш гуманітарний партнер з Центру волонтерства та допомоги (https://vdc.in.ua) Ірина Оршак запустила краудфандингову кампанію для збору коштів на безпілотник. Щоб мотивувати донорів, вона вирішила організувати розіграш призів з можливістю виграти безпілотник.
Наразі триває 3-й етап нашого "радіаторного" проекту, в рамках якого ми передали 190 радіаторів різним медичним та благодійним організаціям Львова.
Щойно завершився наш останній конвой в Україну. Понад 20 м3 гуманітарної допомоги зібрали французькі громадські організації Les Convois d'Irina (https://www.lesconvoisdirina.fr) та Agir Ensemble pour l'Ukraine (https://aepu.eu). Велика подяка Емілії Луазель та Сильвену Грено за довіру та дуже теплий прийом.
Наші нещодавні розподіли на місцях дозволили нам оновити список пріоритетних потреб в Україні. Ми не в змозі задовольнити всі з них, але ми ретельно відбираємо проекти, які мають високий пріоритет.
Наш новий проект спрямований на фінансування мобільних медичних пунктів для нещодавно звільнених сіл на півдні та сході України. Це проект, створений французькою неурядовою організацією "Дорога до порятунку", яка творить дива від початку конфлікту на сході України.
Дев'ять місяців війни, дев'ять місяців страждань і спустошення, але також опору, стійкості, мужності і надії. Україна зараз перебуває в катастрофічній гуманітарній ситуації, в тому числі на звільнених територіях. Інфраструктура, включаючи електростанції, була зруйнована.
Фінансування, створення та управління мікрогуманітарними проектами
Команда малих проектів - це неприбуткова гуманітарна асоціація, зареєстрована у Франції.
Унікальний ідентифікаційний номер асоціації: W781009595